Wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe i prywatne na torze wyścigowym – jakie atrakcje Cię tam czekają?

Wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe i prywatne na torze wyścigowym – jakie atrakcje Cię tam czekają?

W dzisiejszych czasach coraz częściej decydujemy się na nieco bardziej wyszukane i pełne adrenaliny spędzanie wolnego czasu. Dotyczy to również wszelkich imprez. Jednym z wyjątkowo ciekawych sposobów ich organizacji jest impreza na torze wyścigowym. Co może nas zaskoczyć na tego typu evencie? Postaramy się przedstawić najciekawsze atrakcje!

 

Samochody luksusowe na żywo

Na co dzień większość z nas nie ma jednak możliwości, aby na żywo przyjrzeć się drogim i luksusowym samochodom. Nawet osoby, które niespecjalnie fascynują się motoryzacją, są w stanie docenić piękno tych wyjątkowych maszyn. Podczas imprezy na torze wyścigowym możemy nie tylko obejrzeć samochód, ale również wsiąść do niego i odbyć nim przejażdżkę. Najlepsze firmy eventowe skupiające się właśnie na motoryzacji, dysponują wieloma luksusowymi modelami, wartymi uwagi. Wśród nich znajdują się samochody Lamborghini, Ferrari, Mercedes, Porsche, Subaru, Ford i wiele więcej.

 

Na wspomnianym evencie mamy możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami takimi jak, chociażby w przypadku Tesli Model 3. Możemy więc sprawdzić, jak jeździ się samochodem z napędem elektrycznym i czy odpowiada nam takie właśnie rozwiązanie. Jeśli jesteśmy fanami konkretnego typu marki np. typowo sportowej, to bez problemu możemy zarezerwować przejazd samochodami takimi jak Lamborgini Huracan, czy Ferrari Italia.

 

Na torze wyścigowym lub… po drodze publicznej

Bardzo ciekawą formą spędzenia czasu z luksusowymi samochodami jest wybór opcji poruszania się po specjalnie przygotowanych przez firmę eventową trasach. Jest to opcja idealna dla osób, które cenią sobie piękne widoki i chcą w sposób naprawdę emocjonalny przeżyć podróż legendarnym autem. Dzięki temu poznajemy również być może nieznane nam dotąd urokliwe miejsca.

A może w plenerze?

Podobną możliwość daje nam wybór eventu off road. Ten rodzaj imprezy integracyjnej, czy też indywidualnego spędzania czasu, dostarczy nam szczególnie niezapomnianych wrażeń. Podczas takiego eventu będziemy mogli cieszyć się pięknem przyrody, podziwiać krajobraz, a wszystko to we wspaniałych samochodach terenowych. To podróż pełna adrenaliny i pięknych widoków.

 

Jak tor wyścigowy, to i gwiazdy

Na torze wyścigowym możemy bawić się na różne sposoby. Może odbywać się to w formie wyjazdu integracyjnego, większego eventu, albo prywatnej imprezy. Tak czy inaczej, to my wybieramy najlepszą dla nas formę zabawy. Oprócz wspomnianych już możliwości renomowane firmy eventowe często oferują nam spotkania ze znanymi w świecie motoryzacji osobami, a także z celebrytami, którzy korzystali z toru wyścigowego i innych usług danej firmy. Na przykładzie jednej w tego typu firm możemy dowiedzieć się, że istnieje możliwość uczestnictwa w danej imprezie Mistrzów Polski, a także Europy w Rajdach Samochodowych, a także prezenterów stacji telewizyjnych i innych celebrytów.

Zdecydowanie się na imprezę na torze wyścigowym jest więc wydarzeniem niezwykle emocjonującym. Osoby zainteresowane taką formą spędzenia czasu mogą wybierać wśród możliwości takich jak ściganie się na torze, nauka różnych manewrów w aucie sportowym, czy wyjazd w plener, albo spotkanie ze znanymi i związanymi w jakiś sposób z motoryzacją osobami. Takiej imprezy integracyjnej, eventu, czy jakiegokolwiek innego spotkania nie zapomina się przez bardzo długi czas!